Druk skierowanie do poradni specjalistycznej
Dokument może wystawić lekarz POZ/lekarz rodzinny, mający kontrakt z NFZ.. Przechowuje wpisy: - dane osobowe pacjenta - rozpoznanie choroby, kod (ICD10) - cel porady (uzasadnienie) - badania dotychczas wykonane - i inne.. Termin wyznaczonej porady.. Narodowy Fundusz Zdrowia pieczęć jednostki kierującej, adres, telefon kod, nazwa komórki organizacyjnejTitle: pieczęć jednostki kierującej, adres, telefon Załącznik nr 33a do umowySkierowanie do poradni specjalistycznej Skierowanie do poradni specjalistycznej.. Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe.. Uwagi poradni specjalistycznej: Data zgłoszenia się pacjenta ze skierowaniem.. W sytuacji 3) i 4) do wniosku należy dołączyć zaświadczenia z uzasadnieniem, z poradni specjalistycznej, która ma wykonać świadczenie.. Pacjent może zgłosić się - na podstawie otrzymanego skierowania - na dalsze leczenie.DOCX skierowanie do poradni specjalistycznej.. W celu zamówienia druków spersonalizowanych prosimy o kontakt.Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 20 Powstańców Śląskich 17 01-381 Warszawa Czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00 w soboty w godz. 9.00 - 13.00, Tel.. Podstawą udzielenia planowej, ambulatoryjnej konsultacji jest posiadanie i przedstawienie podczas rejestracji skierowania do jednej z Poradni Specjalistycznych: Audiologiczno-Foniatrycznej, Otolaryngologicznej, Logopedycznej, Rehabilitacji, Genetycznej..

DOCX skierowanie do pracowni diagnostycznej.

Skierowanie do szpitala.. Rozmiar: 12.8 KiB - Ilość pobrań: 3458.. Opinia szkoły o uczniu klasy I-III.. Dokument może wystawi.Wniosek o leczenie lub badania diagnostyczne poza granicami kraju.. 'ñäžWä Rozpoznanie .. Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj !Nie ma przepisów mówiących o tym ile razy w ciągu roku pacjent może otrzymać skierowanie do poradni specjalistycznej od lekarza pierwszego kontaktu.. Opinia nauczyciela języka polskiego.. Termin uzgodnionego przyjecia .e.. podpis i pieczqtka lekarza pieczeé szpitala, adres, telefon, numer urnowy (miejscowošé, data) Uwagi szpitala: Data zg\oszenia sie ze skierowaniemDruk przeznaczony do skierowania pacjenta do poradni specjalistycznej na konsultację, lub celem dalszego leczenia schorzenia.. Skontaktuj się z nami: 517157672.. (Skierowanie do poradni specjalistycznej (DOC, ZIP).Skierowanie do pracowni diagnostycznej (DOC, ZIP).Skierowanie do laboratorium (DOC, ZIP).Skierowanie do szpitala (DOC, ZIP).Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe ().Zlecenie na Transport Sanitarny (DOC, ZIP) - wersja uaktualniona, obowiązuje w 2005 r.DRUKI DO POBRANIA .. Pacjent, który w tym roku rejestruje się do poradni specjalistycznej, ma obowiązek dostarczyć oryginał skierowania (o ile jest ono wymagane), nie później niż w terminie 14 dni roboczych od dnia dokonania wpisu na .Lemi Druk Skierowanie Do Poradni Specjalistycznej A5 - sprawdź opinie i opis produktu..

Skierowanie do poradni - trudności ogólne.

Wniosek o wydanie opinii.DRUKI DO PORADNI OLKUSZ, KARTA PORADY SPECJALISTYCZNEJ, DRUKI MEDYCZNE, SKIEROWANIE DO PORADNI SPECJALISTYCZNEJ, SKIEROWANIE DO PRACOWNI DIAGNOSTYCZNEJ, Zaloguj się Kontakt z nami.. Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty) Brak produktówSkierowanie do poradni specjalistycznej Wersja bez kopii (bloczek) - 100 ark.. Technika zadruku: druk offsetowy Surowiec: papier offsetowy 80g/m 2 Ilość kartek w bloczku: 100 szt. Przy stałych, miesięcznych zamówieniach, istnieje możliwość negocjacji cen oraz podpisania umowy o współpracy.Ww.. Ważne!. Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatnościDruk do skierowania pacjenta do poradni specjalistycznej na konsultację.. Opinia szkoły o uczniu klasy IV - VIII.. Wnioskowanie o transport sanitarny dalekiSkierowanie do poradni Specjalistycznej DL bloczek 100 kartek Druki Medyczne .. Jeżeli wystawi ponownie skierowanie do tej samej poradni będzie pani miała możliwość skonsultowania .Uwagi poradni specjalistycznej: Data zgłoszenia się pacjenta ze skierowaniem..

DOCX skierowanie do szpitala.

Załącznik nr 33a do umowy Author: NFZ Created Date: 4/29/2016 11:39:11 AM .. (pieczęć placówki wystawiającej skierowanie) SKIEROWANIE NA BADANIA SPECJALISTYCZNE DO PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ Rodzic powinien wyrazić pisemną zgodę , którą należy dołączyć do skierowania .. Natomiast żadne obowiązujące przepisy prawa nie określają wzoru skierowania do poradni specjalistycznej.Sprzedaż druków poprzez sklep internetowy.. rozporządzenie Ministra Zdrowia jednoznacznie określa elementy, które powinno zawierać skierowanie wystawione w postaci papierowej.. Termin wyznaczonej porady.. Title druk_nr_1_skier_do_por_spec_2004 Author: Kochanowicz Created Date: 9/25/2006 12:00:00 AM .Według wcześniejszej odpowiedzi „skierowanie do poradni specjalistycznej jest ważne dopóki istnieje przyczyna i cel jego wystawienia".. O zasadności wystawienia skierowania każdorazowo decyduje lekarz prowadzący.. Klauzula obowiązku informacyjnego zgodna z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych.. Papier offset 70g Format A-5 Druk dostarczany bez znaku wodnego UNIDRUK.. 4,50 zł.. Ilość .Osoby uprawnione do świadczeń w poradniach specjalistycznych bez skierowania - otwórz link do informacji Termin i sposób dostarczenia oryginału skierowania Od 2015 roku pacjent ma obowiązek dostarczyć oryginał skierowania (o ile jest ono wymagane), nie później niż w terminie 14 dni roboczych od dnia dokonania wpisu na listę .SKIEROWANIE DO PORADNI SPECJALISTYCZNEJ Centrum Hiperbarii Tlenowej i Leczenia Ran Proszę o poradę specjalistyczną, kwalifikację do leczenia tlenem hiperbarycznym ] ..

Liczba stron: 80Druki - Skierowanie do poradni specjalistycznej NFZ-1.

Druk zgodny z rozporzącdzeniem Prezesa NFZ.. Druk przeznaczony do skierowania chorego przez odpowiedniego specjalistę do poradni specjalistycznej na konsultację.. Wniosek lekarski do objęcia opieką przez pielęgniarkę opieki długoterminowej.. Przechowuje wpisy: - dane osobowe pacjenta - rozpoznanie choroby, kod (ICD10) - cel porady (uzasadnienie) - badania dotychczas wykonane -SKIEROWANIE DO SZPITALA telefon .. Do: szpitala, szpitala klinicznego, instytutu .. Skierowanie na rehabilitację leczniczą.. Zobacz inne Druki, najtańsze i najlepsze oferty.Transport przysługuje z miejsca zamieszkania pacjenta do świadczeniodawcy wskazanego na skierowaniu na transport sanitarny i z powrotem.. Rozmiar: 14.7 KiB - Ilość pobrań: 3091.. Szukaj.. (22) 666 17 74, fax (22) 664 49 51, e-mail: [email protected] na leczenie.. *podkreślić i uzupełnić własnymi spostrzeżeniami Druk skierowania wypełniać pismem drukowanym 1.. Druki - Skierowanie do poradni specjalistycznej NFZ-1 Cena: 6,20 pln Opis słownikowy Producent Druki Akcydensowe Opis produktu Druki - Skierowanie do poradni specjalistycznej NFZ-1.. Rozmiar: 12.9 KiB - Ilość pobrań: 2748Skierowane do poradni specjalistycznej.. nazwa ledüfki oddzia\ .. Na życzenie klienta może mieć wdrukowane na stałe dane przychodni.. Podstawą przyjęcia na do Szpitala na hospitalizację jest posiadanie Skierowania do Szpitala na oddział .SKIEROWANIE DO PORADNI SPECJALISTYCZNEJ ..Komentarze

Brak komentarzy.