Zaproszenie na zjazd absolwentów wzór

zaproszenie na zjazd absolwentów wzór.pdf

13 kwietnia 2013. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału.. Pełny tekst w załączniku.. Niestety zdjęcia są jakie są, bo pogoda nas wtedy nie rozpieszczała.. Elżbiety w Szczecinku.. przez JarekMitek.. Wtedy odbędzie się ZJAZD ABSOLWENTÓW wszystkich roczników z okresu 1944-2008), na który serdecznie zapraszamy.Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa Na II Zjazd Rodziny Staniszewskich oraz Rodzin spokrewnionych do Łaniąt w sobotę 8 lipca 2017 roku.. Słychać radość, ożywione rozmowy.. Załączniki: zaproszenie na zjazd absolwentów.doc [ ]Zapraszamy do udziału w uroczystym zjeździe absolwentów wszystkich roczników naszej szkoły, który będzie miał miejsce 7 czerwca 2019 roku o godz. 9.00.. Na w.w kwotę składają się: koszty korespondencji do absolwentów, cateringu iDodatkowo miałam bardzo mało czasu na ich wykonanie.. Zaproszenia powstały na wzór już wcześniej zrobionych wzorów zaproszeń ślubnych, których jeszcze nie miałam kiedy pokazać :).Zaproszenie.. Z kart wyczytamy, co nas czeka, Starzy znajomi skądś przylecą,.. Pogawędzimy sobie nieco.. Koszt pełnego uczestnictwa* wynosi 300 zł.Zaproszenie na zjazd rodzinny wzor" w mieście Syców.. Zdjęcia robiłam między jedną a drugą ulewą.. Licznik odwiedzin.. SMAKOWITA IMPREZA Hajda na ogórki!. 11:00 zetarg ego w kowej dziela Miasta szenie czone letynu aktualności Ogórki można przyrządzić na 1000 sposobów smacznie i zdrowo WILCZA..

Zaproszenie na zjazd absolwentów.

Zajęcia na UPH » Maj 24.. Wydarzenia i terminy.. Uchwała Zarządu Oddziału Gminnego, Miejsko-Gminnego, Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie .ZJAZD ABSOLWENTÓW - Zaproszenie.. na III Zjazd Absolwentów, który odbędzie się w dniach 29-30 września 2017 roku.. Ze wzruszeniem dawni przyjaciele ze szkolnej ławy odnajdywali się w tłumie przybyłych na uroczystości absolwentów.Zaproszenie na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS W imieniu JM Rektora UMCS, prof. Stanisława Michałowskiego pragniemy zaprosić byłych i obecnych pracowników naszej Alma Mater na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS , który odbędzie się 14 września 2019 r. w Ogrodzie Botanicznym UMCS .Zjazd odbędzie się w dniu 14 czerwca 2014 r.(w godz. 10.00-13.00) na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, zaś Piknik UMCS w godz. 14.00-02.00 na terenie Targów Lublin S.A. Zjazd Absolwentów naszego Wydziału jest doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi, znajomymi z okresu studiów oraz kadrą akademicką.Zjazd absolwentów « Informacje.. Udało się sycowiance zebrać przedstawicieli trzech gałęzi .Zaproszenie.ZJAZD ABSOLWENTÓW.. Święta Bożego Narodzenia Grudzień 24th, 2019.. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice, Uczniowie oraz Pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świebodzinie mają zaszczyt zaprosić absolwentów oraz emerytowanych nauczycieli na obchody 70. rocznicy powstania szkoły, połączone ze Zjazdem Absolwentów..

Zaproszenie na zjazd Kategorie: Zjazdy.

Z okazji jubileuszu zapraszamy też na Bal Absolwentów, który odbędzie się w sali przyjęć Brylantowa we Wręczycy Wielkiej 7 czerwca o godz.19.00, koszt 150 zł od każdego uczestnika.Zapraszamy wszystkich absolwentów a także tych z Państwa, którzy z jakiś przyczyn z nami nie kończyli, a czują się związani z naszym rocznikiem.. 50 lat po maturze, 9 września odbędzie się zjazd absolwentów rocznika 1963 - 1967 z I Liceum Ogólnokształcącego im.. ZAPRASZAMY.. Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, W nadchodzącym roku nasza Szkoła obchodzić będzie piękny jubileusz.Wszyscy krzyczą, śmieją się, szukają znajomych i rozpoznają się.. w XXV Zjeździe Absolw.. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów Szkoły Podstawowej w Olszewce, którzy ukończyli naukę do 2000 roku, na zjazd z okazji 90-tej rocznicy powstania szkoły.. Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów UMK w Toruniu.. Koszt imprezy -120 zł (osoba towarzysząca na balu - 100 zł).Stowarzyszenie Przyjaciół Zespół Szkół Ponadgimnzajalnych w Nietążkowie zaprasza na II Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Rolniczych i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie z okazji 40- lecia Pierwszej Matury.. Jeśli nosisz lub nosiłaś (eś) nazwisko Staniszewska (i) i pragniesz spotkać innych o tym nazwisku, aby.minimalne zamówienie: 10 sztuk Rodzaje tarcz do wyboru - zdjęcie poglądowe dostępne w galerii T1 - tarcza stalowa gładka T2 - tarcza stalowa z przetłoczeniem T3 - tarcza mosiądz srebrzony gładkaZAPROSZENIE..

Zjazd absolwentów MSP-6".

Download "ZAPROSZENIE.. W tym roku mija 50-lecie działalności szkoły w Karolewie (gm.. Zjazd odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 22 czerwca 2013 roku.Zaproszenie na zjazd absolwentów.. 7 grudnia 2012 minęło 55 lat istnienia Szkoły w Zabrodziu, z tej okazji Komitet Organizacyjny zaprasza absolwentów i nauczycieli do uczestnictwa w okolicznościowym zjeździe, który odbędzie się na terenie szkoły w dniu 13 kwietnia 2013 roku.To będzie spotkanie po pół wieku!. Pamiątki, kupony obiadowe będą wydawane podczas rejestracji na Zjazd w dniu zjazdu 22 czerwca 2013 roku w godz. 13.30-15.00.Jest to Jubileusz 65-lecia wszystkich szkół, które wchodziły w skład Zespołu Szkół.. Już za.. Ten wpis nie zawiera tagów.. Szukaj.. W tytule wpłaty prosimy o podanie imienia, nazwiska i miejscowość uczestnika oraz telefon kontaktowy.. Spotkanie w auli szkoły o godz. 10.00, a o godz. 18.00 w "Kolejarzu" odbędzie się bal.. My jesteśmy już spóźnieni.. Opłata za udział w Zjeździe od jednej osoby ustalona jest na kwotę - 120 zł (sto dwadzieścia).. Próbujemy przedostać się przez tłum, który wcale nas nie dostrzega.Zaproszenie na zjazd absolwentów 25 maja 2019 r. Autor admin Opublikowano 17/01/2019 17/01/2019.. Maria Waszek z Sycowa zorganizowała zjazd rodzinny potomków Józefy i Jana Janasków wywodzących się z Kobylej Góry, a przybyłych na te ziemie prawdopodobnie z Czech..

Zaproszenie na zjazd ; Konkurs "Moja szkoła" BIP.

Szukaj.. Program Sobota 14 września 2019 roku Godz. 1000 - Msza św. w intencji absolwentów w Kościele Akademickim Ojców Jezuitów (Toruń, Rynek Staromiejski)Druki obowiązujące.. Dziś 21 Wczoraj 88 W tym tygodniu 21 W tym miesiącu 2173 W sumie 190608. ntów UMK „Jesienne Powroty 2019.r.". DYREKCJA, RADA PEDA GOGICZNA, RADA RODZICÓW oraz KOMITET ORGANIZACYJNY OBCHODÓW 90-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ im.. Spotkanie zaplanowano na 20 czerwca 2009 r.Zamiast czekać na zaproszenia,może młodsi absolwenci ZSnr3 postarają się włączyć w organizację II Zjazdu albo sami podejmą się taki lub podobny zjazd zorganizować.Wtedy ja,absolwent THM będę wdzięczny za zaproszenie.Gotowe teksty zaproszeń ogólnych.. 1BestCsharp blog 4,536,999 viewsZaproszenie na zjazd absolwentów w związku z Jubileuszem 80 -lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lublińcu.Na naszych oczach przybyli z różnych stron kraju ludzie po raz kolejny stali się wspólnotą, której nie jest w stanie zniszczyć ani odległość, ani upływający czas.. Uroczystość odbędzie się 3 października 2015 roku.Osoby zamierzające uczestniczyć w całości spotkania proszone są o wpłacanie zaliczki w wysokości 100 zł na rachunek: 52 1240 2803 1111 0010 5277 5009 do dnia 15 maja 2015..Komentarze

Brak komentarzy.